IT-Connection Sp. z o.o.

ikona tel. 22 299 86 50
ikona biuro@it-connection.pl

Zintegrowany system kadrowo-płacowy

zdjęcie

W życiu nie ma nic za darmo. Aby mieć prawidłowo działąjący biznes konieczna jest odpowiednia kadra należycie wynagradzana.

Do wpomagania pracy działów kadr oraz kontroli płac polecamy produkty serii WAPRO Gang autorstwa Asseco Busines Solutions.

WAPRO Gang to zintegrowany system kadrowo-płacowy. Przeznaczony jest do wspomagania pracy działów kadr oraz rachuby płac w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych. Z powodzeniem może być wykorzystywany w jednostkach budżetowych i biurach księgowych. Wariant PRESTIŻ to zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Znakomicie automatyzuje codzienną pracę nawet złożonej organizacji. Wspiera również menedżerów w podejmowaniu decyzji, udostępniając nowoczesne metody wielowymiarowej analizy danych. Umożliwia pracę w sieci lokalnej jak i przez Internet. Współpraca może się odbywać on-line w ramach jednej sieci komputerowej oraz off-line na zasadzie eksportu danych do oddziału firmy lub biura rachunkowego. Instalacja aplikacji na wspólnej bazie danych zapewnia współdzielenie takich zasobów jak: plan kont, kartoteki kontrahentów, pracowników, środków trwałych, urzędów, banków i kursów walut.

Cała seria produktów WAPRO Gang dostępna w naszym sklepie

https://sklep.it-connection.pl/wapro-gang/category/406