IT-Connection Sp. z o.o.

ikona tel. 530 303 355
ikona biuro@it-connection.pl

Naprawa baz danych

zdjęcie

Czasem zdarza się że uszkodzeniu ulegają pliki bazy danych. Uszkodzenia są różnej natury. Czasem wynikają z uszkodzenia sprzętu, nieprawidłowego wyłączenia komputera lub serwera. Przyczyn może być wiele. Zawsze jednak jest to sytuacja nieprzyjemna i groźna dla stabilności firmy. W oparciu o bazy danych działa mnóstwo programów wykorzystywanych codziennie. Do najpopularniejszych należą programy obsługujące sprzedaż czy programy księgowe i kadrowo-płacowe. Również program Płatnik czy takie programy jak Outlook czy Thunderbird.

Uszkodzenie bazy niekoniecznie musi równać się utracie zawartych w niej informacji.
W zdecydowanej większości przypadków uszkodzoną bazę da się naprawić, albo przynajmniej odzyskać z niej kluczowe informacje i zapisać w nowej bazie.
Naprawa baz danych – SQL, MSSQL, MYSQL, DBF, naprawa baz płatnika, naprawa baz programów pocztowych i wielu innych.

 

Pamiętaj jeśli ktoś mówi w odniesieniu do informatyki że czegoś „nie da się zrobić” – bardzo często kłamie lub przynajmniej się myli. Większość rzeczy „da się zrobić”. Mało jest rzeczy niewykonalnych.

Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich, którzy mają problemy z uszkodzoną bazą danych.

Proponujemy usługi związane z bieżącą konserwacją baz danych. Analizą i optymalizacją baz które działają wolno, lub powodują różne błędy.

Oferujemy pomoc doraźną lub doradztwo w zakresie automatyzacji procesu tworzenia kopii zapasowychjako najlepszego zabezpieczenia przed utratą danych. Uważamy że najlepiej jeśli kopia robi się sama bez nadzoru użytkownika i wysyła na dysk sieciowy, maila, ftp, bądź gdziekolwiek indziej poza fizyczną maszynę na której pracuje.