IT-Connection Sp. z o.o.

ikona tel. 530 303 355
ikona biuro@it-connection.pl

Oprogramowanie Bazodanowe

zdjęcie

Oprogramowanie bazodanowe jest istotnym elementem funkcjonowania każdej firmy. Korzystamy z coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, by pomóc w usprawnieniu funkcjonowania firmy. Programy dla firm mają wspomagać sprzedaż, księgowość, kadry i płace. Mają dostarczać informacji biznesowych praktycznie na każdy temat. Oferujemy oprogramowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb, jego wdrożenie jak również pomoc w jego dalszym rozwoju. Bazą wyjściową są programy największych producentów tego typu rozwiązań takich jak InsERT oraz Asseco Wapro.

Pomożemy Ci rozwinąć biznes, aby cały świat był w zasięgu twojej ręki!


Zapraszamy do naszego sklepu

http://shop.it-connection.pl/

Na samej sprzedaży oprogramowania jednak się nie kończy. Nasze wieloletnie doświadczenie wdrożeniowe pozwoli Państwu z niego korzystać w pełni. Dołożymy starań aby je spersonalizować a w razie potrzeby zintegrować z innymi systemami, sklepami internetowymi, systemami partnerów biznesowych.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko programy, ale również urządzenia fiskalne czy ciekawe oferty dzierżawy sprzętu komputerowego skonfigurowanego do pracy wraz z programem sprzedażowo-magazynowym.