IT-Connection Sp. z o.o.

ikona tel. 530 303 355
ikona biuro@it-connection.pl

O firmie

zdjęcie

Witamy na stronach It Connection Sp. z o.o.

IT CONNECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

05-552 Wólka Kosowska

ul.Nadrzeczna 5F/A6

NIP: 123-133-59-36

KRS: 0000658854

adres e-mail: kontakt@it-connection.pl

infolinia: 22 299 86 50

infolinia: +48 530 303 355

 

Misją firmy IT Connection jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych. Naszym marzeniem jest doprowadzenie do sytuacji kiedy nie będziemy musieli rozwiązywać problemów. U naszych klientów dokładamy starań aby tak właśnie było. Robimy wszystko a nawet więcej aby potencjalnym problemom przeciwdziałać i zapobiegać. Wierzymy iż sytuacja w której klienci mogą stabilnie i w bezpiecznym środowisku pracować, pozwala im na skupieniu się na rozwoju i zwiększa ich zyski. 

Ważnym elementem naszego światopoglądu jest skupianie się na takim wsparciu podmiotów aby obsługa informatyuczna nie wiązała się tylko z wydatkami, ale żeby stosowane rozwiązania realnie wspierały biznes i przekładały się na zwiększenie zarówno zysków jak też atrakcyjności firmy. Wierzymy iż najlepszym towarem na rynku jest pomysł. A pomysłów i inspiracji dostarczają nam nasi klienci. Dlatego też ważne jest aby kadra zarządzająca w przedsiębiorstwach nie musiała walczyć z posiadaną infrastrukturą, ważne jest aby systemy informatyczne i sprzęt wspierały skutecznie te osoby w konstruktywnym i kreatywnym myśleniu o swoim biznesie.

Tylko taki model współpracy w dłuższej perespektywie jest opłacalny dla wszystkich zainteresowanych stron. 

Jesteśmy otwarci na dalszy rozwój. Chętnie współpracujemy z innymi firmami z banży IT. Nikogo nie traktujemy jako zagrażającą konkurencję. Konkurencja zawsze była jest i będzie dla nas inspiracją do podnoszenia jakości świadczonych usług. Jeśli jesteś przedstawicielem firmy z branży IT i oferujesz ciekawą usługę czy masz pomysł na ciekawe rozwiązania zachęcamy również do kontaktu. Często więcej można osiągnąć poprzez konstruktywną współpracę.